"...תהיה אמת מידה של איכות. יש אנשים שלא רגילים לסביבה שבה מצוינות מתבקשת..."

- סטיב ג'ובס

מחויבים לאיכות

על כל פרויקט לכלול תוכנית בקרת איכות, תוכנית זו תכלול מספר רב של נקודות בדיקה לאורך חיי הפרויקט. אותן נקודות בדיקה ייבחנו בקפידה, יתועדו באופן מלא ויהוו חלק מהותי ביישום תוכנית בקרת האיכות.

נקודות בקרת האיכות יכללו את כל פרקי הבנייה; שלד, איטום, חשמל, אינסטלאציה וכדומה.

תוכניית בקרת האיכות, מלבד לתרשים הבדיקות תכלול את כל המידע הנדרש (תוכניות, מפרטים, סטנדרטים וכדומה) עבור כל אחד מפרקי הבנייה.

מטרת תוכניית האיכות היא כמובן לייצר תרבות "איכותית" לאורך חיי הפרויקט ולהשיג רמת איכות גבוהה ונקייה מליקויים ותקלות.

אנחנו מחויבים לספק מוצר איכותי

היכולת לייצר ולספק מוצר איכותי מצריכה יידע מקצועי, ניסיון, היכרות מעמיקה של עולם הבנייה ומגוון כלים שיעזרו במדידת האמת המוחלטת של איכות העבודות.

כלקוח, אנחנו מחויבים לספק לך איכות ורמה מקצועית גבוהה. כחלק ממחויבותנו אנחנו מקנים לך, כלקוח, גישה מלאה למערכות ניהול הפרויקט הכוללת שקיפות מוחלטת ותיעוד מלא של כל פרט ופרט בפרויקט הבנייה.

תרשימים ודוחות המציגים מדדי איכות ורמות ביצוע זמינים עבורך בכל רגע נתון. תקלות ובעיות במידה ויש וכמו כן אופן הטיפול בהן מוצגות בפניך בשקיפות מוחלטת, וכמובן עוד נושאים רבים ומגוונים הנכללים בתיקיית הניהול והביצוע של הפרויקט זמינים לשירותך.

הנחת היסוד והאני מאמין שמנחים אותנו, במיוחד כאשר אנחנו מבטיחים לספק איכות ומקצועיות גבוהה היא כזו; אם אנחנו באמת איכותיים, באמת מקצועיים, באמת טובים ובאמת ישרים אזי אין כל סיבה שלא נהיה שקופים ב- 100%.

תפריט ניווט