• אנחנו מבצעים עבודות שלד באיכות גבוהה. מעניקים אחריות כפולה. מעל 40 שנות וותק.

  שירותי הבנייה שלנו כוללים מעקב ובקרה אחר רמת האיכות בזמן אמת באמצעות מערכת בקרת איכות ייחודית.
  הוכחת איכות מסופקת על בסיס יומי.

  לחץ כאן לקבלת הצעת מחיר

27% מהליקויים נגרמו ע"י פועלי השלד. 18% מהליקויים נגרמו ע"י מנהלי העבודה בשלב השלד

מקור- המכון הלאומי לחקר הבנייה; מתוך מחקר שבוצע לאפיון ליקויי בנייה לפי גורמים שורשיים.

מקור- מחקר אפיון ליקויי בנייה, רוזנפלד וחנן בן עוז, הטכניון

27% מליקויי הבנייה נגרמו ע"י פועלי השלד

על סמך ממצאי המחקר חלק גדול מאוד מליקויי הבנייה נוצרים בשלב עבודות השלד ע"י פועלי השלד. סוגי הליקויים רבים ומגוונים. להערכתי נתון זה גבוה בהרבה במגזר הבנייה הפרטית.

18% מליקויי הבנייה נגרמו ע"י מנהלי העבודה

מנהלי העבודה האמורים בין השאר להיות אמונים על איכות העבודות ובקרתן בפועל נמצאו אחראים ל-18% מליקויי הבנייה שנגרמו בשלבי עבודות השלד. אלו יכולים לכלול ליקויים מהותיים.

מפקחים מגלים רק 3% מליקויי הבנייה

"מפקחים כמעט לא מגלים את ליקויי הבנייה (3% מהם בלבד), בעוד שהדיירים, לאחר שמקבלים את המפתח, זיהו 20% מהליקויים." מקור- מחקר בנושא ליקויי בנייה אשר בוצע ע"י הטכניון.

בנייה בטוחה. איכות גבוהה. אחריות כפולה.

אנחנו עוזרים ללקוחותינו למנוע מראש ליקויים ונזקי בנייה בעבודות השלד

לקוחותינו נהנים מתהליך מקצועי ומבנייה איכותית התואמת את תקני הבנייה בישראל

 • הוכחת איכות בזמן אמת

  אין סיבה מוצדקת לגילוי ליקויים בזמן המגורים בבית. שירותי הבנייה שאנו מספקים כוללים יישום מעקב ובקרה אחר רמת האיכות בזמן אמת. עבודותינו מתועדות ומדווחות על בסיס יומי.

 • בנייה בטוחה. אחריות כפולה.

  הבנייה איתנו בטוחה וכוללת אחריות כפולה (פי-2 מהמקובל בשוק). איכות עבודות הבנייה מובטחת ומתועדת. לקוחותינו נהנים מתהליך מקצועי התואם את תקני הבנייה בישראל.

 • תהליך עבודה פשוט, ברור ושקוף

  תהליך העבודה איתנו פשוט ושקוף. כל המידע מתוחזק ומנוהל באמצעות מערכת בקרת איכות ייחודית שפתחנו. זמין לצפייה בכל רגע נתון ומכל מכשיר.

בנייה בטוחה. איכות גבוהה. אחריות כפולה.

היעזר בניסיון שלנו לעשות את זה נכון

דברים חייבים להיעשות כהלכה לכל אורך הדרך

אני יודע כיצד זה מרגיש לגלות שהתוצר הסופי הוא לא בדיוק כמו שחשבת, שישנם ליקויי בנייה קריטיים בעבודות השלד ושחלק ניכר מהעבודות אינו תואם את דרישות התקן. זו תחושה קשה ומתסכלת שאין לה סיבה מוצדקת.

אין סיבה מוצדקת לחוויה שלילית, דברים צריכים להיעשות כהלכה לכל אורך הדרך ולספק הוכחה לכך על בסיס יומי.

בנייה בטוחה. איכות גבוהה. אחריות כפולה.

תחושות לקוחותינו מחוויית הבנייה עמנו מובעות במילים

תחושותיהם מעידות על איכות התהליך, שביעות רצון ועוצמת החוויה

"זכיתי בחברה מקצועית ויחס אדיב ונעים לכל אורך הבניה, הן מבעל החברה עמי בוארון והן מהפועלים. לא היתה בעיה ולו הקטנה שהעליתי שלא טופלה ותוקנה על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצוני המלאה…"

"אני ממליץ בחום על החברה ומזמין את כל מי שמעוניין, לראות את התוצר – בית חלומותינו"

"מכל האנשים והחברות שעבדו כאן, חלק זה של העבודה היה משביע רצון בצורה יוצאת דופן… גם ביחס האישי והאכפתיות וגם בתוצאה הסופית."

"מהלך העבודה והתוצאה היו משביעי רצון. התנהלות העבודה העמידה בלוח הזמנים והתוצאה הסופית היו מעל ומעבר למצופה…"

"לאורך כל הדרך עבודת הבניה הייתה מקצועית ביותר, יסודית, רצינית, מהירה, באיכות מעולה ותוך הקפדה על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד…"

"החשוב מכל – העבודה עם עמי אלי ניסים וכל הפועלים ומנהלי העבודה הייתה מאד נעימה במישור האנושי, כל משוב בקשה או רצון לתקן או לשנות נענו תמיד בחיוך ובצורה עניינית ונעימה, עמי איש אופטימי אמין ישר מוסרי וכך גם כל הצוות שלו, הרגשנו שיש רצון אמיתי לבנות לנו בית איכותי, לצד רצון ליהנות מהעבודה, כמה נדיר בענף הבניה בו פוגשים כל כך הרבה אנשי מקצוע שמונעים מטובת חשבון הבנק שלהם ותו לא…

בקיצור אתם אנשים מקצועיים ביותר ומבחינה אנושית פנינה נדירה. תודה גדולה תמיד נזכור אתכם בהערכה עמוקה"

" מדובר בחברה רצינית ומקצועית מאד. החברה שמה דגש על יחס אישי והיענות מיידית לצרכי הלקוח. עמי ניחן באישיות יוצאת דופן, מלא סבלנות ורצון לרצות את הלקוח. כמו כן, החברה עמדה בלוחות הזמנים שסוכמו מראש. הייתי מאד שבעת רצון."

"תחושת בטחון במר בוארון לאורך כל הפרוייקט. אני מאחל לכל בוני הבתים בישראל קבלן אמין, ישר, מקצוען ונעים הליכות כעמי בוארון."

"העבודה היתה מאוד מקצועית ובסוף כל יום עבודה חשתי מסופק כי הדברים נעשו לשביעות רצוני המלאה במהירות ובמקצועיות. נהנתי להמליץ לאנשים נוספים על החברה כי ידעתי שהם יבצעו את עבודתם על הצד הטוב ביותר. איכות העבודה היתה מספקת ביותר. ההרגשה היתה שלא חוסכים בחומרים טובים – כמו כן הקבוצה היתה מאוד מסורה לתת עבודה טובה. יסודית ומהירה."

"חברה טובה אמינה ומאוד איכפתית כלפי המשפחה שעומדת לגור בבית הספציפי שבונים לה, עמי בוארון הראה איכפתיות ודאגה גם כלפי נושאים שלא היו אמורים להיות תחת חסותו. היה חשוב לו שהכול יצא מושלם.   היה יסודי באופן מספק מעל ומעבר למצופה… הקבלן הוכיח שאין צורך במפקח בנייה כשלוקחים קבלן אמין שיודע את העבודה"

"אם הייתי בונה עוד בית לא היה לי ספק שאבחר שוב ביסודות הבנייה…"

"ניתן היה לראות השקעה בעיקר בפרטים הקטנים. לא היה ויתור על הסטנדרטים בבנייה…"

"השיח ביני לבין הקבלן היה מעולה ופורה. איש שיח חיובי שיודע לקבל ביקורת ולתקן אם נדרש. ולא נדרש הרבה"

"ההחלטה הכי נכונה שעשינו בפרויקט הבניה היתה העבודה עם עמי והצוות. אנחנו מאוד מרוצים וממליצים… הצוות היה זמין ומקצועי. ענה לכל שאלה ופתר בעיות בזמן אמת…"

בנייה בטוחה. איכות גבוהה. אחריות כפולה.

מה אומרים עלינו מתכננים ומהנדסים מובילים?

"הייתי שבע רצון מהגישה החיובית… האווירה החיובית ורמת הביצוע"

"טובים מאוד לכל אורך העבודה וגם התוצאות- טובות מאוד"

"העבודה הייתה ברמה גבוהה מאוד"

"רמת הביצוע וניהול הבניה היו מהגבוהות בענף…"

"העבודה הייתה משביעה רצון, כמהנדס בניין… עבודה יסודית למדי"

"ביצוע טוב, תוך הקפדה על התוכניות בנושא איכות חומרים והעבודה לרבות דיוק והצמדות לתכנון"

" עם תום עבודות הבניה ולאחר שראיתי שהעבודה בוצעה באופן מקצועי ויפה נותר לי רק להצטער שלא הכרתי את עמי (יסודות הבנייה) זמן רב קודם…"

"יחס הקבלן והעובדים לבניית המבנה היה מקצועי והדבר גרם לי שקט נפשי ושביעות רצון מלאה. העבודה באתר בוצעה באיכות ובאופן יסודי לשביעות רצוני המלאה"

"חברה אמינה, דור שני בענף הבניה עם רמת איכות ומקצועיות ברמות הגבוהות בארץ"

"בפרויקט אנשים נעימים ומסבירי פנים עם דרך ארץ"

"העבודה התבצעה באופן מאד מקצועי, באווירה מאד נעימה. עמי מבין את התוכניות לעומק, מכיר ומבין את כל שלבי העבודה בבניין, כאדריכלית יכולתי להתייעץ עם עמי בכל שאלה ודבר, בכל נושא שעלה קיבלתי תשובה יסודית ואדיבה.."

"הניסיון הרב שעמי מביא עימו ניכר מאד בשטח, במקצועיות ,באמינות ובאדיבות. עמי משרה אווירה רגועה ובטוחה, הוא יודע מה הוא עושה, נדיר בנוף הבנייה הישראלי, ממליצה בחום לעבוד עם עמי"

איך זה עובד?

תמצית התהליך ב-4 שלבים פשוטים

 • שלב 1- בחינת מידת מוכנות הפרויקט לביצוע

  בדיקת מוכנות הפרויקט לשלב הביצוע, מעבר על מאות נקודות תאום ופרטי ביצוע על מנת לוודא שכלל פרטי הפרויקט נלקחו בחשבון. לרוב, בשלב זה אנו מזהים מעל 20 נקודות מהותיות הדורשות תשומת לב.

 • שלב 2- גיבוש תוכנית איכות ומטרות מדידות לעבודות השלד

  הטמעת תוכניית איכות על גבי תוכנית לוח הפעילויות של שלב עבודות השלד. בשלב זה ניתן לראות את כלל בדיקות האיכות שיתועדו בפרויקט כולל לוח מדדי איכות ועוד. מתן גישה ללקוח למערכת בקרת האיכות והמידע.

 • שלב 3- בנייה בפועל, יישום מעקב ודיווח על בסיס יומי

  עת ביצוע עבודות השלד על בסיס יומי מתרחשות פעילויות מגוונות במוקדים שונים. פרטי העבודות, דוחות בדיקות האיכות ומידע נוסף הקשור לפרויקט מתועדים וזמינים לצפייה על בסיס יומי.

 • שלב 4- מסירת עבודות השלד ומתן תעודת אחריות כפולה

  שלב זה כולל את תהליך מסירת עבודות השלד יחד עם ארכיון תיעוד עבודות השלד ובדיקות האיכות. בשלב זה העבודות תואמות את תקני הבנייה בישראל וניתן להמשיך לשלבי הבנייה הבאים.

לקבלת הצעת מחיר מלא בבקשה את פרטי הטופס הבא:


תפריט ניווט